O nas

Firma DOMEX-DECOR została założona 15 stycznia 2002 roku. Swoją działalność rozpoczęliśmy jako firma handlowa w branży artykułów gospodarstwa domowego. Obecnie oferujemy przede wszystkim porcelanę, sztućce, szkło użytkowe, szkło kryształowe oraz artykuły gospodarstwa domowego (garnki, patelnie, czajniki itp…) Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Od początku fundamentem naszej działalności była budowa firmy przyjaznej klientowi.. Zadowolony klient to najważniejsza wartość naszej firmy, to podstawa do budowy silnej marki na rynku. Naszym atutem są konkurencyjne ceny, fachowa i kompleksowa obsługa, dbałość o różnorodność naszego asortymentu i dobrą jakość produktów. Naszym klientom oferujemy dogodne warunki współpracy. Dzięki umowom z firmami kurierskimi oferujemy transport do każdego miejsca w Polsce.

Zapraszamy do rozgoszczenia się na naszej stronie internetowej, w każdej chwili służymy pomocą w wyborze, radą co wybrać na prezent wystarczy do nas zadzwonić.

 

Dokładamy wszelkich starań by stale poszerzać naszą ofertę i czynić ją jak najbardziej atrakcyjną.

 

Serdecznie zapraszamy do zakupów. Dziękujemy za okazane zaufanie.

"Firma musi być czymś więcej niż tylko tworem zorientowanym na klienta(...). Firmy, które tworzą przyszłość, robią coś więcej poza zaspokajaniem potrzeb klientów, one ich stale zaskakują." Gary Hamel, C.K. Prahalad "Competing for the Future"

   
  • Nazwa firmy: Domaros Waldemar F.H.Domex Art.Przemysłowe, Agd, Zabawki, Upominki Zarejestrowany w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG), prowadzonej przez Ministra właściwego do spraw gospodarki. REGON: 192633101
  • Siedziba firmy: Dworcowa 16, 83-300 Kartuzy
     
Kartuzy
Kościerzyna