Aktualności

  • Lody czekoladowe
Jaka powinna być oprawa deseru? Czy powinniśmy robić piramidy z lodów ociekające sosem, ozdobione mnóstwem dodatków? Czy też postawić na elegancję? Oczywiście wybór należy do przygotowującego deser lodowy. Jednak historia mówi nam, że najlepsze desery lodowe zawdzięczają swój smak i popularność prostocie opartej na wyczuciu koloru i faktury. Lody możemy podawać tradycyjnie w pucharkach, ale także w kieliszkach czy na talerzach. Na tych ostatnich mamy wielkie pole do popisu. Możemy stworzyć fantazyjne lodowe kompozycje, dowolnie rozmieszczając wszystkie elementy deseru. Musimy też pamiętać, aby kolorystyka naczyń (szkła, porcelany) harmonizowała z deseniem naszych lodów.
 
 
 

Już za dwa dni Dzień Kobiet.

To doskonała okazja, aby docenić wyjątkowość każdej przedstawicielki płci pięknej. W ten dzień Panowie powinni dać odczuć wszystkim paniom jak są ważne, doceniane i kochane.
Najważniejszy jest dobry pomysł na spędzenie Dnia Kobiet. Życzenia i kwiaty to zawsze coś, ale na pewno milej będzie jeśli zaskoczymy ukochaną kobietę jakąś miłą niespodzianką. Każdy pomysł jest dobry. Może pomyślmy o romantycznej kolacji, wspólnym spacerze czy wyjściu do kina. Poza tym warto pomyśleć o jakimś ładnym prezencie. Mimo to, że nie ma ogólnych wytycznych dotyczących wręczanych podarków, jest pewna grupa przedmiotów, która dobrze sprawdza się tego dnia.
 
 
  • Bohemia to najlepsza i najbardziej rozpoznawana marka w świecie szkła i kryształów.
Zarówno wyroby szklane jak i kryształowe cenione są za jakość i nowoczesny design. Dzięki nowej formule szkła kryształowego produkty te stały się jeszcze bardziej atrakcyjne. Charakteryzują się oryginalnym i niepowtarzalnym kształtem, precyzyjnym wykonaniem i przyciągają uwagę swym pięknem.

Teraz oferujemy bardzo atrakcyjne ceny na najbardziej popularną serię Bohemia QUADRO.
http://edomex.pl/kategoria/szklo-krysztalowe-bohemia/quadro

 

  • Zapraszamy do nowo otwartego sklepu firmowego w Kościerzynie.

Sklep znajduje się przy rynku, ul. Kościelna 1

Oferujemy artykuły gospodarstwa domowego, porcelanę, szkło, sztućce, artykuły prezentowe, dekoracyjne, wyposażenie gastronomii. Mamy nadzieję że nasza oferta spotka się z zainteresowaniem z Państwa strony i zdobędziemy Państwa zaufanie.

 

Zrób miły prezent bliskiej osobie

Szukasz pomysłu na prezent??  Nie wiesz co kupić??  Polecamy Państwu nasz BON UPOMINKOWY jako świetny pomysł na prezent. Bon ten ma wartość ustaloną przez Państwa, może być również imienny (dla konkretnej osoby).

 

Bon można wykorzystać w naszym salonie firmowym lub w sklepie internetowym  www.edomex.pl

 

Bon Upominkowy sprawi obdarowanej osobie dużo radości, zaś Tobie - mnóstwo satysfakcji z oryginalnego prezentu ...

 


Witam

Dnia 15 stycznia nasza firma obchodzi jubileusz 10-lecia powstania firmy. Dziękujemy naszym klientom za zaufanie jakim nas obdarzają już od dziesięciu lat. Dokładamy wszelkich starań aby ta współpraca układała się tak jak do tej pory a nawet lepiej:)

Doceniając zaufanie i lojalność stałych klientów oraz wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom od 1 lutego firma Domex-Decor wprowadza unikatowy program lojalnościowy "Benefit". Klienci otrzymają KARTĘ STAŁEGO KLIENTA dzięki której za każdy zakup będzie przyznawana określona ilość punktów.

Punkty te będą wymienialne na atrakcyjne nagrody. Ilość punktów i nagrody klienci mogą śledzić w internecie na stronie www.edomex.pl

Szczegóły dotyczące nagród i zasad programu podamy w późniejszym terminie.

Pozdrawiam

 


 

Szanowni Państwo,

    Kończący się rok zawsze skłania do refleksji i podsumowań. To już 10 lat służymy swoim doświadczeniem i profesjonalnym doradztwem w zakresie porcelany, szkła, sztućców, artykułów prezentowych, dekoracyjnych i wyposażenia gastronomii naszym klientom detalicznym jak i hurtowym.

    To dla Państwa rok rocznie wzbogacamy naszą ofertę o najwyższej jakości produkty piękne, modne, designerskie a przede wszystkim wyjątkowe i niepowtarzalne. Już po raz kolejny, korzystając z naszych propozycji, stworzycie Państwo swój magiczny stół wigilijny – do stosownego na tę świąteczną okazję serwisu obiadowego i garnituru do kawy dobierzemy, stosowne do rangi wieczoru kieliszki, elegancki obrus, serwetki, połyskujące sztućce, świeczniki i świece, które podkreślą klimat i ciepło świątecznego spotkania w miłym, rodzinnym gronie.

    Jest dla nas zaszczytem, że przez całe lata darzycie nas Państwo zaufaniem i traktujecie jako rzetelnego partnera! Mamy nadzieję na kolejny wspólny rok! Życzmy wszystkim naszym obecnym i przyszłym Klientom, Partnerom i Sympatykom spokojnych, radosnych Świąt Bożego Narodzenia! Już dziś wznosimy symboliczną lampkę szampana w sylwestrowym toaście, życząc pomyślności i sukcesów w Nowym Roku!

Bezpłatna przesyłka